Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 82 564 01 10

Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 10,15 € brutto /h

Zakres obowiązków:

  • praca zgodnie z panującymi na fabryce standardami,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • wykonywanie obowiązków zgodnie z poleceniami przełożonych.

Nasze wymagania:

  • gotowość do wyjazdu, oraz podjęcia pracy fizycznej;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale mile widziana.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach;
  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat z niemieckim pracodawcą;
  • stawka na początek 10,15 EUR brutto/h;
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę (koszt 11 euro/dzień);
  • transport z i do pracy (5EUR)
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Przyjazny system zaliczek,
  • Bezpłatną odzież roboczą,
  • Długoterminowy kontrakt.