Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 82 564 01 10

Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 14 € brutto /h

Zakres obowiązków:

  • Nadzór oraz dbałość o powierzony sprzęt
  • Praca w zakresie montażu instalacji elektrycznych
  • Konserwacja urządzeń oraz instalacji elektrycznych

Jest to praca przy maszynach produkcyjnych.

Nasze wymagania:

  • Podstawowe doświadczenie (najlepiej potwierdzone świadectwem pracy)
  • Wykształcenie zawodowe oraz uprawnienia
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 14 euro brutto ze znajomością języka
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach;
  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat z niemieckim pracodawcą;
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę (koszt 11 euro/dzień);
  • transport z i do pracy (5EUR)
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem.