Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 82 564 01 10

Lokalizacja: Kielce
Wynagrodzenie: 17 € brutto /h

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie materiału do spawania, współdziałanie w obszarze magazynu detali
  • Przed montaż oraz montaż serii detali przy wykorzystaniu procesów spawania, nitowania, skręcania
  • Realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją oraz dokumentacją rysunkową
  • Kontrola jakościowa gotowych wyrobów
  • Utrzymywanie dobrze zorganizowanego i czystego miejsce pracy: przed, w trakcie, po
  • Stosowanie oraz utrzymanie maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi w celu zapewnienia sprawności technicznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi sprzętu pneumatycznego oraz elektrycznego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność stosowania się do instrukcji technologicznej
  • Umiejętność terminowego wykonywania powierzonych zadań
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia
  • Komunikatywność, chęć rozwoju
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój osobisty
  • Precyzyjny sprzęt montażowy oraz pomiarowy
  • Bardzo dobre warunki i miła atmosfera pracy
  • Bezpieczeństwo i Higiena Pracy jest dla nas najważniejsza