Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 82 564 01 10

Szukasz dobrej i pewnej pracy w Polsce lub na terenie Niemiec? Edwork pomoże Ci znaleźć zatrudnienie, które spełni Twoje oczekiwania, pozwoli zdobyć cenne doświadczenie i jeszcze bardziej rozwinąć umiejętności.

Istniejąc na rynku od początku 2018 roku jako agencja pracy, zdążyliśmy dokładnie poznać rynek i wybieramy tylko wiarygodne oferty zatrudnienia pochodzące wyłącznie od sprawdzonych przez nas pracodawców. Stale rozbudowujemy bazę pracowników, których interesuje praca na magazynie, produkcji, a także pracowników wykwalifikowanych np. spawaczy.

Zajmujemy się profesjonalną organizacją zatrudnienia u pracodawców zagranicznych na terenie Niemiec, ale również Polski. Troszczymy się o wszystkich naszych klientów, którym gwarantujemy:

  • bezpieczeństwo proponując legalną pracę,
  • komfort pomagając w organizacji transportu do Niemiec, by móc podjąć pracę jak najszybciej,
  • satysfakcję oferując atrakcyjne zarobki.

Naszą misją jest sprostanie wymaganiom oraz oczekiwaniom zarówno pracodawców, jak i pracowników, ponieważ zależy nam na dobrej współpracy i zadowoleniu wszystkich, którzy korzystają z naszych usług. Dzięki naszemu pośrednictwu, podjęcie pracy w Niemczech możliwe jest od zaraz. Oferujemy pewną i legalną pracę za granicą na niemieckich warunkach u rzetelnych pracodawców za atrakcyjne wynagrodzenie.

Wszelkich informacji dotyczących zatrudnienia warunków socjalnych i obowiązkowego ubezpieczenia, któremu podlegają pracownicy w Niemczech, udzielają nasi doradcy.

Edwork – zapewniamy legalną, pewną i dobrze płatną pracę.

Zapraszamy do współpracy!